fot. sxc.hu

Od soboty pogoda w Polsce ma się poprawić 

W sobotę rozpocznie się XXVIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Dobrą wiadomością dla wszystkich uczestników jest informacja pogodowa. Po ostatnich, niskich temperaturach w kraju, w końcu nadchodzi ocieplenie.

W ostatnich dniach lato nie rozpieszczało nikogo. Powietrze z północy przyniosło niskie temperatury, a miejscami występowały opady deszczu. Na szczęście pogoda zaczyna się poprawiać.

– Jest coraz cieplej, napływa do nas coraz cieplejsze powietrze. Te największe chłody w lipcu chyba mamy już za sobą – mówi klimatolog Rafał Maszewski z pogodawtoruniu.pl.

To wiadomość dobra także dla Rodziny Radia Maryja, która już w ten weekend zgromadzi się na wspólnej modlitwie na Jasnej Górze.

– To, co mieliśmy ostatnio było trudne do przeżycia dla osób na urlopie, teraz będzie już lepiej. W sobotę i w niedzielę, mimo miejscowych opadów, temperatura będzie powyżej 20 stopni – podkreśla Rafał Maszewski.

W tym roku Rodzina Radia Maryja spotka się na Jasnej Górze już po raz dwudziesty ósmy.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl