fot. https://pixabay.com/pl/

Pogodnie i słonecznie; na Dolnym Śląsku 26 st. C

Jak powiedziała synoptyk IMGW Małgorzata Tomczuk, zapowiada się dzisiaj pogodnie i słonecznie. Na wschodzie i północy kraju możliwe lokalnie duże zachmurzenie. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, gdzie prognozowana temperatura wyniesie 26 stopni Celsjusza.

Prognoza synoptyczna przewiduje ciepły poranek. Na północy kraju termometry wskażą 14 stopni Celsjusza. Cieplej powinno być na zachodzie – tam nawet 18 stopni Celsjusza.

W ciągu dnia będzie pogodnie.

„Sporo słońca, tylko gdzieniegdzie na wschodzie i północy duże zachmurzenie” – prognozuje Małgorzata Tomczuk.

Dodała, że może tam spaść przelotny deszcz.

Temperatura maksymalna w ciągu dnia będzie się wahać od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 26 stopni na Dolnym Śląsku. W centrum zaś 23 stopnie.

„Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Silniejszy nad morzem” – wskazała synoptyk IMGW.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl