fot. Autorstwa —DerHexer (Talk) - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10970552

W Gdańsku odbył się „Koncert Pokoju”

W Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbył się „Koncert Pokoju”. Wydarzenie transmitowała Telewizja Trwam, a jego sponsorem był PKN Orlen.

Piosenki wybitnych polskich artystów. Na scenie zespół Good Sound oraz Orkiestra Filharmonii Bałtyckiej i wspólne wołanie o pokój, a właściwie modlitwa.

„Koncert Pokoju” – pod takim hasłem artyści występujący w Polskiej Filharmonii Batyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku postanowili przypomnieć widzom Telewizji Trwam i słuchaczom Radia Maryja, że na świecie toczy się obecnie około 40 poważnych konfliktów zbrojnych.

Sponsorem i partnerem koncertu był PKN Orlen. Reżyserem i autorem scenariusza został Łukasz Lech. Utwory wykonywali m.in. Magdalena Tul, Dariusz Kordek czy Kuba Jurzyk; wykonywali, by wyśpiewać lepszy czas.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl