Koncert „Grodzisk dla Jezusa”

W poniedziałek, 25 maja, w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się koncert „Grodzisk dla Jezusa”. Organizatorem wydarzenia, przy współudziale miasta, jest Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej „Skrzydła”, działające w Grodzisku Mazowieckim.

Koncert jest odpowiedzią na Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, a także przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży, które w tym roku odbędą się w Krakowie.

Krótką część koncertu poprowadzą miejscowi muzycy i wokaliści, natomiast większości widowiska przewodzić będą Siewcy Lednicy. Nie zabraknie także modlitwy uwielbienia, tańców oraz radości w Duchu Świętym. Za ten aspekt odpowiadać będzie grupa odnowy w Duchu Świętym „Radość Pana”.

Podczas koncertu na scenie pojawią się: Siewcy Lednicy, Robert Dziekański, Anna Krawczykiewicz, Zuzia Kozioł, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Teatr Metamorfoza.

Organizatorzy zapowiedzieli, że w Grodzisku, podczas koncertu, obecne będą relikwie św. Siostry Faustyny oraz św. Jana Pawła II.

grodzisk2

Kliknij, aby powiększyć

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl