fot. Jakub Grabowski, Fundacja Lux Veritatis

„Nędzarz i madame” wkrótce na DVD

Film „Nędzarz i madame”, którego producentem jest Fundacja Lux Veritatis, niebawem ukaże się na DVD. Kamera TV Trwam miała okazję zobaczyć, jak powstaje kolekcjonerskie wydanie filmu.

„Nędzarz i madame” to film, który przed ekrany przyciągnął widzów z całej Polski. Dzieło niebawem ukaże się na DVD.

– To będzie wydanie dwupłytowe razem z pięknymi fotosami i wydawnictwem książkowym. Będzie zawierać, oprócz kinowej wersji filmu, także przepiękną, orkiestrową, symfoniczno-chóralną partyturę muzyczną – mówił Witold Ludwig, reżyser filmu.

Na płytach znajdziemy teledysk filmowego utworu „Wciąż pytasz czemu” w wykonaniu Andrzeja Lamperta.

– Z myślą o Polonii i widzu zagranicznym przygotowane są nie tylko polskie napisy w wersji dla osób niedosłyszących, ale także wersje obcojęzyczne: wersja angielska, włoska oraz niemiecka – podsumował Witold Ludwig.

W najbliższych dniach pojawi się informacja, gdzie film będzie do nabycia. Dziś znajdziemy go na platformie VOD. Tych, którzy wolą kino, zapraszamy na pokazy wyjazdowe, w których udział biorą twórcy i aktorzy.

Film „Nędzarz i madame” powstał dzięki środkom z 1 procenta przekazanym na Fundację „Nasza Przyszłość”.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl