fot. Jakub Grabowski, Fundacja Lux Veritatis

Film „Nędzarz i madame” w toruńskiej Od Nowie

W sobotę 7 maja o godzinie 17.00  w Klubie Od Nowa w Toruniu odbędzie się pokaz filmu „Nędzarz i madame”. Wydarzenie zainicjowało Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów przy parafii św. Józefa w Toruniu.

W sobotę 7 maja w toruńskim klubie Od Nowa odbędzie się pokaz filmu „Nędzarz i madame”. Najpierw wprowadzenia do filmu dokona jego reżyser Witold Ludwig, absolwent Akademii Kultury Społecznej i Medialnej. Sam film trwa około dwóch godzin. Po projekcji będzie możliwe godzinne spotkanie z reżyserem i zaproszonymi gośćmi.

Wydarzenie organizuje Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów przy parafii św. Józefa w Toruniu . Bilety można zakupić w zakrystii kościoła pw. św. Józefa w Toruniu i sekretariacie parafii. Liczba biletów jest ograniczona.

 

 

Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów w Toruniu/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl