Meksyk przeciwko życiu

Sąd Najwyższy Meksyku orzekł dziś jednogłośnie, że karanie za tak zwaną aborcję jest niezgodne z konstytucją. To kolejny kraj w tym regionie świata, który daje zielone światło na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Tydzień temu w Teksasie zmieniono prawo, które ograniczy nadużywanie tzw. aborcji.

„Texas jest pierwszym amerykańskim stanem, w którym ustawa zakazująca aborcji od momentu, gdy można usłyszeć bicia serca dziecka, zaczęła obowiązywać!! W innych stanach ustawy były blokowane przez sądy federalne” – napisała Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawnik i psycholog.

Teksas ma być impulsem dla innych stanów, aby i te zlikwidowały zjawisko, jakim jest tzw. późna aborcja. Jednak tydzień później w sąsiadującym z Teksasem Meksyku, Sąd Najwyższy jednogłośnie orzekł, że karanie za zabicie dziecka poczętego jest niezgodne z konstytucją. To kolejny kraj w tamtym zakątku świata. Wcześniej tzw. aborcje zalegalizowała w pełni Argentyna.

Te ruchy generowane są również przez masonerię. Jest to świadoma walka z kościołem i te ruchy są mocno finansowane – powiedział Jan Klawiter, prezes Fundacji Słowo.

Decyzja meksykańskiego sądu otwiera drzwi do uwolnienia kobiet uwięzionych za tzw. aborcję. To również okazja dla amerykanek do wyjeżdżania do Meksyku w celu zabicia dziecka poczętego. Takie ruchy jak ten w Meksyku to efekt globalnej rozgrywki.

Następne pokolenia, kiedy lewica ma większość środków masowego przekazu pod swoim władaniem, wcześniej czy później młodzież może ulec deprawacji i zrozumie, że to jest normalnie jej prawo – wskazał Jan Klawiter.

Dlatego ruchy proaborcyjne będą się coraz bardziej nasilać – dodaje Jan Klawiter.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl