fot. Monika Tomaszek

Biura Radia Maryja pomagają w rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym

Jak co roku można wesprzeć Fundację „Nasza Przyszłość”, przekazując 1,5 proc. swojego podatku dochodowego. Przy Biurach Radia Maryja można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym.

Fundacja „Nasza Przyszłość” od lat wspiera duchowy i intelektualny rozwój dzieci i młodzieży, kształtując ich charaktery i patriotyczne postawy. Wesprzeć ją można, przekazując 1,5 proc. podatku dochodowego. Wystarczy podać odpowiedni numer KRS: 0000091141.

Bezpłatną pomoc w rozliczeniu PIT-ów można uzyskać przy Biurach Radia Maryja. W biurze w Gdyni pomaga m.in. pani Irena.

– Korzystając z tej okazji, że Pan Bóg dał mi tę łaskę, że umiem policzyć, to pomagam – powiedziała pani Irena.

Zainteresowanych nie brakuje.

– Jestem bardzo zadowolony. To bardzo mili i serdeczni ludzie, którzy  bardzo pomagają nam, seniorom – podkreślił pan Kazimierz.

Regularnie z pomocy korzysta również pani Bernadetta.

– Od wielu, wielu lat przychodzę do tego punktu celem rozliczenia mojego PIT-u. Cenię to, że obsługa jest bardzo miła. Poza tym osoby, które rozliczają, robią to bezinteresownie, tzn. nie pobierają żadnych opłat – mówiła pani Bernadetta.

Biura gwarantują profesjonalną obsługę.

– Żeby nie popełniać błędów, korzystamy też z fachowej pomocy naszej pani księgowej – zaznaczyła pani Jadwiga z Biura Radia Maryja w Gdyni.

Na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym mamy czas do końca kwietnia 2024 roku.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl