fot. PAP/Radek Pietruszka

PO przedstawi dziś priorytety i plany partii na najbliższą przyszłość

Platforma Obywatelska przedstawi dziś priorytety i plany na najbliższą przyszłość. W ocenie obserwatorów polskiej sceny politycznej PO ma jeden pogram: anty-PiS. Konferencja ma mieć nietypową formułę. Planowane są wystąpienia przewodniczącego PO Borysa Budki i prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Platforma Obywatelska to dziś największa partia na opozycyjnej scenie. Nieustannie traci jednak w sondażach, a jej szeregi opuszczają politycy. Przedstawiciele PO chcą dziś przypomnieć założenia programowe partii. Władze formacji niedawno mówiły też o nowym otwarciu.

Według politologa dr. Tomasza Teluka, trudno spodziewać się czegoś nowego po Platformie. Zwraca uwagę, że kierownictwo tej partii nie przedstawiło do tej pory jasnego programu naprawy czy przebudowy państwa.

– Desperackie ruchu są związane z konsekwentnym traceniem głosów na rzecz ugrupowania Szymona Hołowni i są to żałosne próby ratowania swojego wizerunku także przez Rafała Trzaskowskiego, który zarządzając miastem stołecznym, boryka się z notorycznymi awariami, z problemami w zarządzaniu infrastrukturą. Platforma Obywatelska ma jeden program: anty-PiS – ocenił Tomasz Teluk.    

Konferencja odbędzie się w Józefowie pod Warszawą. Wydarzenie będzie nawiązywać do popularnych na całym świecie konferencji. Prelegenci będą mieli 18 minut na przedstawienie swoich przemyśleń czy idei.

 

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl