
Ł. Broź: Nie stoimy na straconej pozycji
Graliśmy przed własną publicznością, chcieliśmy wygrać. Sytuacje były zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Jadąc do Amsterdamu, na pewno nie będziemy stali na straconej pozycji – powiedział po meczu z Ajaxem Amsterdam Łukasz Broź, obrońca Legii Warszawa.











