W. Szczęsny: Przyzwyczailiśmy się do awansów

Mieliśmy dobry plan na pierwszą połowę meczu, ale z kolei tempo gry z naszej strony było wolne. Po przerwie wyglądało to już dużo lepiej. […] Przyzwyczailiśmy się do awansów. To był nasz obowiązek, żeby dostać się na mistrzostwa Europy – mówił w rozmowie z Polsatem Sport Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn.

B. Bereszyński: Macedończycy przyjadą do nas pewni siebie

Każde spotkanie jest wyłącznie o trzy punkty, ale to niedzielne może nam dać komfort, że po jego zakończeniu będziemy mogli wspólnie z kibicami świętować awans do mistrzostw Europy. […] Macedończycy przyjadą do Warszawy pewni siebie, zdeterminowani. To drużyna mająca w swoich szeregach zawodników, którzy potrafią grać w piłkę – mówił na sobotniej konferencji prasowej Bartosz Bereszyński, obrońca reprezentacji Polski.

PŚ siatkarzy 2019. Polacy rozbili Australię

Biało-czerwoni zgodnie z planem – w trzech setach – rozprawili się z Australią. Dominacja zespołu Vitala Heynena szczególnie widoczna była w ostatniej partii, którą wygrali 25:9. Najwięcej punktów zdobył Bartosz Kurek (13).

K. Grosicki: Najważniejsze są trzy punkty

Dobrze zaczęliśmy spotkanie – szybkie dwie bramki i wydawało się, że kolejne będą tylko kwestią czasu. Tak się jednak nie stało. Najważniejsze są trzy punkty, z tego się cieszymy. Chcemy jak najszybciej awansować na Euro 2020 – powiedział po meczu z Łotwą Kamil Grosicki, pomocnik reprezentacji Polski.

G. Krychowiak: Koncentracja całego zespołu była na bardzo wysokim poziomie

To był mecz typu „bez historii”. Koncentracja całego zespołu – od pierwszej do ostatniej minuty – była na bardzo wysokim poziomie. Wynik jest dobry, więc teraz najważniejsze jest to, aby postawić kropkę nad „i” w kontekście awansu na mistrzostwa Europy – powiedział w rozmowie z Polsatem Sport Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski.

El. Euro 2020. Gładkie zwycięstwo Polaków

Reprezentacja Polski coraz bliżej awansu na Euro 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka postawili kolejny krok do celu, po tym jak bez większych problemów pokonali na wyjeździe Łotwę 3:0. Wszystkie gole dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski.