Ekstraklasa. Podział punktów w Mielcu

W poniedziałkowym spotkaniu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec zremisowała u siebie z Radomiakiem Radom (1:1). Dla przyjezdnych jest to drugi podział punktów w bieżącym sezonie.

W pierwszej połowie meczu działo się niewiele. Oba zespoły oddały zaledwie po jednym celnym strzale. Groźnie było tylko przez moment. Roberto Alves znalazł się sam na sam z Bartoszem Mrozkiem, ale golkiper wyszedł górą z tego pojedynku.

Zdecydowanie więcej działo się po przerwie. W 55. minucie Thabo Cele dośrodkował na dalszy słupek. Tam znalazł się Dawid Abramowicz, który ładnym uderzeniem wyprowadził radomian na prowadzenie. Stal odpowiedziała po kwadransie gry. Krystian Getinger wrzucił futbolówkę z rzutu rożnego. Walkę o piłkę wygrał Said Hamulić, który głową doprowadził do remisu. Przyjezdni próbowali jeszcze kilkukrotnie odmienić losy meczu, ale to się im nie udało. Radomiak notuje więc drugi remis w nowym sezonie Ekstraklasy.