
Premier Szydło w USA: porozumienie klimatyczne jest dobre dla Polski
Premier Beata Szydło przebywa z wizytą w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj szefowa polskiego rządu popisała w Nowym Jorku globalne porozumienie klimatyczne.

Premier Beata Szydło przebywa z wizytą w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj szefowa polskiego rządu popisała w Nowym Jorku globalne porozumienie klimatyczne.

W piątek w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku odbyła się konferencja „Środki społecznego przekazu w służbie dobra wspólnego”. Jako prelegenci

Premier Beata Szydło złożyła w piątek w głównej siedzibie ONZ w Nowym Jorku podpis w imieniu Polski pod globalnym porozumieniem

W swoim cotygodniowym felietonie „Głos Polski”, na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, wspominając niedawne

To rodzic wychowuje dziecko, a szkoła powinna służyć mu wsparciem – powiedziała minister edukacji Anna Zalewska.
Europoseł Janusz Wojciechowski w maju zostanie członkiem Europejskiego Trybunału Obrachunkowego. Ministrowie państw Unii Europejskiej obradujący w Luksemburgu jednomyślnie zaakceptowali kandydaturę

Projekt tzw. dużej ustawy medialnej trafił do Sejmu. Chodzi o poselskie projekty ustaw: o mediach narodowych, o składce audiowizualnej i

Resort Energii zapowiada budowę kolejnych bloków energetycznych w Polsce. Plan ten, jak podkreśla minister energii Krzysztof Tchórzewski nie oznacza wycofania

Już jutro w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu po raz dziewiętnasty rozpocznie się trzydniowe Forum Polonijne. Tegoroczne

„Prokuratura zacznie wreszcie działać w sposób merytoryczny, transparentny, przejrzysty, ale także w sposób ofensywny i energiczny, aby poczucie bezpieczeństwa Polaków

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy, który zastąpi tzw. ustawę kominową. Wynagrodzenie menedżerów ma być uzależnione m.in. od sytuacji i wielkości spółki.

Związkowcy z Kompanii Węglowej zawarli we wtorek z zarządem spółki porozumienie, umożliwiające powstanie z początkiem maja Polskiej Grupy Górniczej (PGG), która przejmie kopalnie i załogę Kompanii.
