
Sejm powołał członków komisji ds. Amber Gold
Sejm wybrał członków komisji śledczej ds. Amber Gold. Z PiS-u są to posłowie: Małgorzata Wassermann, która będzie przewodniczącą komisji, Joanna Kopcińska, Marek Suski, Jarosław Krajewski i Stanisław Pięta.










