
Polacy w Madrycie zorganizowali w Wielki Piątek Ekstremalną Drogę Krzyżową
Pomimo obostrzeń i deszczowej pogody Polacy mieszkający w Madrycie zorganizowali Ekstremalną Drogę Krzyżową. Uczestnicy modlili się m.in. w intencji rodzin, chorych, a także o jak najszybsze ustanie pandemii koronawirusa.










