
Ks. abp W. Depo: Msza św. Wieczerzy Pańskiej zobowiązuje nas, że z Eucharystii musimy wychodzić lepsi
Msza św. Wieczerzy Pańskiej zobowiązuje nas, że z każdej Eucharystii musimy wychodzić lepsi, przemienieni i zdolni do umywania nóg naszym braciom – powiedział metropolita częstochowski, ks. abp Wacław Depo.











