
Ks. abp T. Wojda: Dramat człowieka, który ginie, zawsze jest dramatem wielkopiątkowym Chrystusa
Trzeba spojrzeć na Wielki Piątek przez pryzmat Zmartwychwstania – powiedział metropolita gdański, ks. abp Tadeusz Wojda SAC. Zaznaczył, że dramat człowieka, który ginie, który jest torturowany, zawsze jest dramatem wielkopiątkowym Chrystusa. Trzeba modlić się za Ukrainę, żeby wyszła z tej wojny zjednoczona i umocniona w walce ze złem.










