Komunikat do kapłanów przybywających na uroczystość konsekracji świątyni

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Podaję ważną informację dla wszystkich księży przyjaciół, którzy pragną wziąć udział w koncelebrze podczas konsekracji świątyni wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II w Toruniu 18 maja, a więc już niedługo, w środę o godz. 15.00.

Prosimy o zgłoszenia na adres mailowy [email protected]l – prosimy podać imię i nazwisko, parafię, miejscowość, klasztor, w temacie – koncelebra. Można też zgłaszać się telefonicznie pod numer 725 120 409.

Bóg zapłać za współpracę, za życzliwość. Prosimy wszystkich o modlitwę – współbraci kapłanów, siostry zakonne, braci zakonnych i wszystkich świeckich. Bardzo jej potrzebujemy.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl