Zachmurzenie umiarkowane i przelotne opady deszczu

IMGW informuje, że Europa południowo-zachodnia znajduje się w zasięgu klina wyżowego. Na pozostałym obszarze dominują niże z frontami atmosferycznymi. Polska jest pod wpływem stopniowo wypełniającego się niżu znad Bałtyku. Na krańcach północno-zachodnich zalega strefa frontu okluzji. Pozostajemy w ciepłej masie powietrza polarno-morskiego.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 992 hPa i będzie rosnąć.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane, okresowo duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna przeważnie od 18 do 21 st. C, tylko na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich miejscami 16 – 17 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, porywisty zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna 15 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl