WSKSiM z pielgrzymką w Kaliszu

Już w czwartek wspólnota akademicka Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu uda się na coroczną pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się po raz ósmy.

Wspólne pielgrzymowanie rozpocznie się nabożeństwem modlitewnym o godz. 17.00. Tuż po nim studenci wysłuchają wykładu pt.: ,,Święte małżeństwa i rodziny – przyszłością ludzkości”, który wygłoszą państwo Jadwiga i Jacek Pulikowscy, audytorzy synodu biskupów dotyczącego rodziny.

Centralnym punktem spotkania będzie Msza św. o godz. 18.00., której przewodniczyć będzie ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita łódzki.

Początek transmisji w Radiu Maryja i Telewizji Trwam o godz. 17.00.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl