WSKSiM w Sokółce

Warsztaty “Zrozumieć media – media, polityka, kultura, nowoczesność” odbyły się we wtorek 31.03.2015 w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Sokółce koło Białegostoku.

Młodzież z kilku szkół uczestniczyła w zajęciach mających na celu poznać media. Warsztaty odbyły się pod patronatem Piotra Rećki,  starosty sokólskiego. W czasie zajęć uzdolnionej młodzieży  zostały węczone stypendia starosty sokólskiego. Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna  w czasie zajęć prowadzonych przez pracowników Wyższej Szkoły Kultury Społęcznej i Medialnej, Radia Maryja i Telewizji Trwam poznawała tajniki dziennikarstwa, medialnych manipulacji i docierania do prawdy.

Katarzyna Cegielska

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl