fot. pixabay.com

Woj. mazowieckie: Poszukiwania 32-letniej kobiety, która wyszła do lasu na grzyby i zaginęła

Policja i straż pożarna poszukują 32-letniej mieszkanki gminy Strzegowo, która wyszła z domu w środę informując rodzinę, iż udaje się do lasu na grzyby i do tej pory nie powróciła. Poszukiwania prowadzone są m.in. w rejonie miejscowości Huta Emilia, w tym z udziałem psa tropiącego i drona.

„Trwają poszukiwania 32-letniej mieszkanki gminy Strzegowo, akcję prowadzi policja i straż pożarna z wykorzystaniem psa tropiącego oraz drona. Kobieta wyszła z domu wczoraj. Jak wynika z relacji rodziny, poszła zbierać grzyby w lesie, w pobliżu miejscowości Huta Emilia i do chwili obecnej nie powróciła” – przekazała dziś rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska.

Rzecznik mławskiej policji podała, iż kobieta w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtę długości do pasa, granatowe spodnie dżinsowe oraz czarne, sportowe buty – zaginiona jest otyła, ma 170 cm wzrostu, długie, ciemne włosy, które – gdy widziana była ostatni raz – miała spięte w warkocz.

Policja apeluje do osób, które widziały kobietę lub mają informację, gdzie może przebywać o natychmiastowy kontakt z policją pod numer alarmowy 112 lub do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie tel. 47 703 62 00.

PAP

drukuj