fot. twitter/episkopatnews

We Włoszczowie obyło się kolejne spotkanie w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”

W niedzielę 19 maja 2019 roku we Włoszczowie odbyło się spotkanie w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”, któremu przewodniczył poseł na Sejm RP Dominik Tarczyński.  

Na spotkanie w Domu Kultury we Włoszczowie przybyło ok. 80 mieszkańców. Większość z nich sama zgłosiła się do inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Mieszkańcy powiatu włoszczowskiego prosili posła na Sejm RP Dominika Tarczyńskiego, aby bronił polskich rodzin przed genderyzmem nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim poprzez stanowczą postawę w Europie. Podkreślali, że potrzebny jest polityk z charyzmą, który nie boi się prawdy i stoi w obronie wartości takich jak: Bóg-Honor-Ojczyzna.

– Bardzo chciałbym podziękować Dominikowi Tarczyńskiemu za kolejne spotkanie inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”. Pan poseł od samego początku jest z nami i można powiedzieć, że przoduje w walce w obronie dzieci i rodzin. To on zorganizował pierwsze spotkanie naszej inicjatywy w Miechowie 28 marca bieżącego roku, był również z nami w Chojnicach w pomorskim. Wiem, że możemy liczyć na niego nie tylko w Małopolsce i na ziemi świętokrzyskiej – mówi Andrzej Jaworski, Przewodniczący Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II.

W niedługim czasie odbędą się kolejne spotkania „SOS dla Polskiej Rodziny” w województwach małopolskim i świętokrzyskim.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl