fot. twitter.com/D_Tarczynski

[TYLKO U NAS] D. Tarczyński: Polska poradzi sobie z szaleństwem inżynierii społecznej i niszczenia rodziny

Polska to nie jest Szwecja. Polska poradziła sobie z nawałnicą muzułmańską. Jan III Sobieski obronił Europę. Polska poradziła sobie z komunizmem dzięki Kościołowi – o tym zawsze mówiłem – i Polska poradzi sobie z tym szaleństwem inżynierii społecznej i niszczenia rodziny – mówił w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński.

W Polsce przez kilkoma dniami ruszyła akcja „SOS dla Polskiej Rodziny”. W jej ramach odbędzie się szereg konferencji, podczas których eksperci będą ostrzegać przed genderowymi treściami. Pierwsze spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny” zaplanowano w Miechowie w województwie małopolskim. Spotkanie organizuje poseł Dominik Tarczyński. Więcej [tutaj].

– Wszystkich zaplanowanych spotkań jest 40. Chciałbym, po pierwsze, objechać wszystkie powiaty, za które ja, jako reprezentant, jako poseł, jestem odpowiedzialny. Chciałbym, aby to SOS faktycznie zostało podjęte, dlatego że temat jest o tyle ważny, że jest bardzo często pomijany w wielu mediach, a właściwie uciszany. Chciałbym powiedzieć o swoim doświadczeniu, tzn. o tym, jak wyglądało moje życie w Londynie przez ponad 5 lat, gdzie mieszkałem, i to, czego doświadczyłem, czego byłem świadkiem. To były sytuacje absolutnie przerażające – zaznaczył poseł PiS.

Atak na wartość rodziny przypuszczają środowiska lewackie, jak również środowiska LBGT. Do tych grup można zaliczyć partię Wiosna, która – jak zauważył Dominik Tarczyński – jest niczym innym, jak „Ruchem Palikota bis”.

– Oni liczą na to, że ten proces oswajania społeczeństwa z pewnymi słowami, określeniami, sytuacjami, obrazami przyniesie taki sam efekt, jaki przyniosło w Szwecji, w Wielkiej Brytanii i w innych państwach, które w mojej ocenie są upadłe w wielu aspektach moralnie. Ale Polska to nie jest Szwecja. Polska poradziła sobie z nawałnicą muzułmańską. Jan III Sobieski obronił Europę. Polska poradziła sobie z komunizmem dzięki Kościołowi – o tym zawsze mówiłem – i Polska poradzi sobie z tym szaleństwem inżynierii społecznej i niszczenia rodziny. Musimy o tym mówić, musimy o tym krzyczeć – akcentował polityk.

Gość „Aktualności dnia” odniósł się również do słów Krzysztofa Śmiszka, kandydata partii Wiosna do Parlamentu Europejskiego z okręgu dolnośląsko-opolskiego, który stwierdził, że „wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie”.

– Oni chcą nas wsadzać do więzień, chcieliby, abyśmy byli tak naprawdę w gettach, chcieliby, aby katolicy byli mniejszością – nie jesteśmy mniejszością. Demokracja polega na tym, że naród wybiera większość, swoich reprezentantów, wartości i system prawny, który jest dla większości. Oczywiście, w demokracji mniejszość musi być tolerowana i także jej prawa zapewnione, ale nie może być tak, że mamy do czynienia z dyktaturą mniejszości. Jeżeli słyszymy o tym, że mamy być wsadzani do więzień, to ja jestem gotowy na debatę. Niech ktokolwiek z nich w tej debacie wystąpi, niech przedstawi podstawy prawne tego szaleństwa, bo takich podstaw oczywiście nie ma – odwołuje się tutaj do konstytucji – wskazał Dominik Tarczyński.

Debata z osobami popierającymi LGBT jest błędem – ocenił poseł PiS.

– Każdy gest dobrej woli z naszej strony jest odbierany jako słabość i wykorzystywany. Uważam, że te osoby powinny być absolutnie, zgodnie z prawem, potępione, bo to, co proponują, jest niezgodne z polską konstytucją. Polska konstytucja jest bardzo jasna, mówi o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny. Jeżeli teraz mamy kogoś, kto się wygadał – mam na myśli pana Rabieja, który powiedział, że związki, małżeństwa, a później adopcje, to to jest po prostu szaleństwo niezgodne z prawem. Wszystkie te poglądy, które są promowane niezgodnie z prawem, nie powinny się pojawiać w przestrzeni publicznej. (…) Nie można nawoływać do łamania prawa i tutaj mamy z tym do czynienia. Trzeba sobie z tym poradzić w sposób systemowy, ale też trzeba odwagi – podkreślił polityk.

Całość rozmowy z posłem Dominikiem Tarczyńskim w „Aktualnościach dnia” dostępna jest [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl