fot. freepik.com

Chojnice: Dziś odbędzie się spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”

W Chojnicach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”. W ramach inicjatywy w całej Polsce organizowane są spotkania, na których eksperci przestrzegają przed wprowadzaniem genderowych treści do szkół.

Ma to związek m.in. z kartą LGBT+, którą podpisały władze Warszawy, a którą środowiska lewackie i działacze homoseksualni chcą promować w innych samorządach.

Hubert Grzegorczyk, koordynator akcji podkreśla, że w spotkaniach „SOS dla Polskiej Rodziny” powinni wziąć udział rodzice, które chcą chronić swoje dzieci.

– Będziemy chcieli powiedzieć na nim, jakie są zagrożenia związane z genderyzmem, w jaki sposób się należy się przed nimi chronić. To spotkanie szczególnie jest ważne dla rodziców dzieci, które chodzą do chojnickich szkół, bowiem możemy ich poinformować, w jaki sposób czy co należy robić, żeby chronić swoje dzieci przed seksualizacją w szkole, która ma miejsce w takich miastach, jak chociażby dzisiaj Warszawa czy Gdańsk – zaznacza Hubert Grzegorczyk.

Spotkanie poprzedzi Msza Św. sprawowana o godz. 8.30 w kościele Matki Bożej Królowej Polski.

Do Chojnic przybędą m.in. poseł Dominik Tarczyński oraz Andrzej Jaworski, przewodniczący Rady Instytutu Pamięć i Tożsamość.

Spotkania w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny” odbędą się również w innych miejscowościach w Polsce. 14 kwietnia zaplanowano spotkanie w Proszowicach w woj. małopolskim, 23 kwietnia w Dzierzgoniu w woj. pomorskim, zaś 29 kwietnia – w Złotnikach w woj. małopolskim.

Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.sosdlapolskiejrodziny.pl.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl