fot. pixabay.com

W całym kraju ciepło; rano mgły

Będzie dziś pogodnie, tylko na południu zachmurzenie duże z opadami deszczu. Rano wystąpią mgły. Termometry wskażą od 8 do 16 stopni C –  poinformowała Ilona Śmigrocka, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Tylko na południu zachmurzenie duże z opadami deszczu. W górach słabe opady śniegu. Rano lokalnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.

Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza nad morzem, 13 w centrum, do 16 stopni na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

W nocy na zachodzie i południu zachmurzenie duże z opadami deszczu. Jedynie na Suwalszczyźnie pogodniej. Na południu i na wschodzie kraju możliwe mgły ograniczające widzialność od 200 do 300 metrów. W górach będzie padał słaby śnieg.

Temperatura minimalna od 4 stopni Celsjusza w Suwałkach, 7 w centrum, do 8 stopni na zachodzie. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-wschodni.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl