Utrudnienia po wypadku w Mszczonowie; 2 osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 50 w Mszczonowie (woj. mazowieckie), gdzie zderzyły się dwa tiry i bus – poinformowała we wtorek mazowiecka policja. Trasa jest zablokowana. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Na razie nieznana jest też przyczyna wypadku. Według wstępnych ustaleń, na tira najechał bus, a na busa drugi tir.

Kierowca i pasażer busa, który został zmiażdżony, zginęli na miejscu – powiedziała Edyta Marczewska z mazowieckiej policji.

Jak poinformowała, kierowca jednego z tirów był trzeźwy. Kierowca drugiego tira ranny trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny.

Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe pod nadzorem prokuratora. Kierowcy muszą oczekiwać, aż policja udrożni ruch – powiedziała policjantka.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl