Nowe zdjęcia ofiar smoleńskich w Internecie!

W Internecie pojawiły się kolejne drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Autorem publikacji jest rosyjski blogger Anton Sizych ukrywający się pod pseudonimem „Mieszczanin z Barnuału”.

Rozgoryczenia kolejną publikacją drastycznych zdjęć nie kryją rodziny ofiar smoleńskiej tragedii. Poseł Jacek Świat, mąż śp. Aleksandry Natalii-Świat twierdzi, że jest to celowe i zaplanowane działanie Rosjan.

– Są to zdjęcia dobrej jakości, wykonane bardzo krótko po samej katastrofie. Z pewnością nie są to zdjęcia zrobione przez przypadkowego człowieka. Wszystko wskazuje na to, że są to zdjęcia zrobione przez kogoś z osób, nazwijmy to, oficjalnych. Trudno uwierzyć, aby ich wypłynięcie było dziełem przypadku, a raczej można się domyślać celowego działania jakichś służb rosyjskich – powiedział pos. Jacek Świat.

Pomimo tego, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła postępowanie w tej sprawie, wiele trudnych pytań pozostaje bez odpowiedzi. W najbliższym czasie z pewnością dojdzie do kolejnej szokującej prowokacji – dodaje pos. Jacek Świat.

– Mnie już nic nie zdziwi. Jesteśmy coraz częściej, dosłownie co kilka tygodni, czy co kilka dni zaskakiwani różnymi historiami, właśnie z takimi jak wypłynięcie do Internetu zdjęć, których nie ma w oficjalnych dokumentach. One nie są dołączone do dokumentacji, którą miała Komisja Millera, czy prokuratura. To są takie szokujące niespodzianki jak kwestia zamiany ciał ofiar katastrofy. Spodziewam się, że podobnych sensacji będzie w przyszłości więcej – akcentował pos. Jacek Świat.

 

Wypowiedź pos. Jacka Świata


Pobierz Pobierz

RIRM

 

  • Skąd w sieci zdjęcia ze Smoleńska? – RadioMaryja.pl 18 Paź 2012
    mec. Rafał Rogalski: (…) z bardzo dużym stopniem prawdopodobieństwa, możemy mówić o tym, że są one autentyczne. Mamy więc do czynienia z pewną rozbieżnością, pomiędzy zdjęciami, które znajdują się w prokuraturze, a tymi, które są ujawnione. To wymaga bardzo dokładnego zweryfikowania (…)
    https://www.radiomaryja.pl/informacje/skad-w-sieci-zdjecia-ze-smolenska/
  • Federacja Rosyjska: zdjęcia nie są ze śledztwa – RadioMaryja.pl 17 Paź 2012
    mec. Rafał Rogalski: (…) prokurator generalny Andrzej Seremet powinien wystosować stosowne zapytania do swojego odpowiednika rosyjskiego z żądaniem przede wszystkim wyjaśnienia czy cała dokumentacja, którą dysponuje strona rosyjska została przekazana.
    https://www.radiomaryja.pl/informacje/federacja-rosyjska-zdjecia-nie-sa-ze-sledztwa/
drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl