fot. twitter.com

„Solidarność” Poczty Polskiej domaga się podwyżek

„Solidarność” Poczty Polskiej w najbliższy czwartek ma zdecydować o bieżących działaniach w związku z postulatem wzrostu wynagrodzeń. Tego dnia zbierze się prezydium związku.

Pracownicy domagają się podwyżek o 400 zł brutto. Liczą, że w najbliższych dniach zarząd Poczty Polskiej zorganizuje spotkanie mediacyjne i uda się zakończyć spór.

Równolegle związkowcy chcą rozmawiać z rządem. Na przyszły tydzień planowane jest spotkanie z szefem KPRM Michałem Dworczykiem.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku. Zatrudnia ponad 80 tys. pracowników. Ma ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl