Solidarna Polska ostrzega przed parabankami

Solidarna Polska złoży dziś projekt, który ma chronić obywateli przed szkodliwą działalnością para banków. Chodzi o działania prewencyjne, aby wcześniej zapobiec takiej jaką mamy obecnie z Amber Gold.

Lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro odnosząc się do sytuacji z Amber Gold zaznaczył, że jest to sprawa, która powinna maksymalnie zmotywować  do czujności. To co dzieje się jest bardzo niepokojące, sygnalizował poseł Ziobro, przypomniał także, że w czasach kiedy jeszcze był prokuratorem generalnym wobec Marcina. P. toczyły się już postępowania.

W okresie kiedy Donald Tusk i PO odpowiadały za wymiar sprawiedliwości nie robiono nic. Organy ścigania jak dodał eurodeputowany zajmowały się tym, aby sprawę zamieść pod dywan.

 

„Projekt ustawy, która został wysłana 18 maja 2007 roku do Sejmu, która zawierała dokładny zapis uniemożliwiający sądom po raz trzeci z kolei orzeczenie kary w zawieszeniu. Niestety wtedy właśnie w tym gmachu Sejmu nie kto inny jak Donald Tusk sprzeciwił się tym zmianom i doprowadził budując pewną większość w Sejmie do zablokowania pracy nad tym projektem. Gdyby tego nie uczynił, to pan P. wobec kolejnych spraw jakie się wobec niego toczyły zamiast prowadzić i otwierać firmę Amber Gold trafiłby do więzienia. Niestety dzięki przychylności i naiwności (chciałbym wierzyć w Donalda Tuska, który sprzeciwił się tym zmianom) mógł dalej bezkarnie działać” – powiedział poseł Zbigniew Ziobro.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl