fot. PAP/Darek Delmanowicz

Rolnicy zablokowali drogę ekspresową S7 w Nowym Dworze Gdańskim

Z uwagi na protest rolników zablokowana jest w obu kierunkach droga ekspresowa S7 w Nowym Dworze Gdańskim – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wprowadzono objazdy drogami lokalnymi.

Dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, Tomasz Haluch, poinformował dziś rano, że z uwagi na protesty rolnicze w obrębie węzła drogowego Żuławy Wschód na drodze ekspresowej S7 w Nowym Dworze Gdańskim jezdnia jest zablokowana w obu kierunkach.

„Wprowadzono objazdy drogami lokalnymi” – dodał dyżurny GDDKiA.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.00.

Rolnicy w całej Polsce protestują przeciwko założeniom „Zielonego Ładu” oraz niekontrolowanemu napływowi produktów rolnych z Ukrainy. Obecna polityka prowadzona przez Unię Europejską doprowadza do upadania polskich gospodarstw rolnych. [czytaj więcej]

 

PAP/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl