Rodzice uczniów szkoły Sióstr Prezentek walczą z deprawacją

Rodzice dzieci uczęszczających do szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie domagają się likwidacji pobliskiego klubu go-go. O sprawie informuje „Nasz Dziennik”.

Klub działa naprzeciwko budynków należących do Sióstr i w pobliżu kościoła św. Jana, który w lipcu odwiedzi Ojciec św. Franciszek.

Ten klub to deprawacja dzieci i młodzieży – podkreśla Milena Sułkowska z rady rodziców działającej w szkole Sióstr Prezentek.

– Klub istnieje chyba 2 lata, z tym, że do tej pory to wszystko było dość ukryte i nie było o tym mowy. W tym momencie natomiast wygląda to tak, że do witryny ustawiony jest ekran, tak jakby telewizor i pojawia się tam reklama, gdzie występują panie w negliżu. Któregoś razu ten telewizor nie został wyłączony i reklama pojawiała się przez cały dzień. Nie wiemy, na ile to było rzeczywiście nieopatrzne, a na ile jest to próba przeforsowania, na ile ten klub może sobie pozwolić, do którego momentu – mówi Milena Sułkowska.

Rodzice dzieci ze szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie podpisali się już pod protestem, domagając się likwidacji klubu.

Pisma w tej sprawie zostaną przekazane do Kancelarii Prezydenta RP oraz Urzędu Miasta Krakowa.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl