„Racjonalni Rodzice” – nowa inicjatywa przeciwko deprawacji dzieci

Powstała inicjatywa przeciwko deprawacji dzieci i w obronie praw rodziców do wychowywania potomstwa. Jej nazwą to „Racjonalni Rodzice”.

Sama idea zrodziła się po tym, gdy ustępujący prezydent Bronisław Komorowski ocenił, że spór o Polskę przebiega wzdłuż linii Polski racjonalnej i radykalnej.

– Tak trochę przekornie podeszliśmy do sprawy, dlatego że w pewnym momencie dowiedzieliśmy się z mediów, że racjonalnymi są ci, którzy chcą demoralizować nasze dzieci, a my, którzy chcemy ich bronić, jesteśmy jakimiś radykałami. Nie godzimy się na to, żeby traktowano nas jak radykałów, bo wydaje nam się i podpowiada to też zdrowy rozsądek, że powinniśmy bronić naszych dzieci. Uważamy, że to my jesteśmy racjonalni. Chcemy bronić pewnych wartości – prawa rodziców do tego, żeby mogli wychowywać swoje dzieci. Zachęcamy i proponujemy rzetelną dyskusję na temat wychowania młodzieży – mówi Mirosław Strumiński z inicjatywy Racjonalni Rodzice i Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.

Racjonalni Rodzice to inicjatywa, która powstała niespełna miesiąc temu. Jej inicjatorzy przygotowali spot, w którym wyrażają sprzeciw wobec decyzji władz o podpisaniu tzw. konwencji przemocowej.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach internetowych stop-seksualizacji.pl oraz racjonalnirodzice.pl

RIRM

drukuj