fot. PAP/Piotr Polak

Prezes PiS rusza na konwencje okręgowe – dziś odwiedzi woj. łódzkie

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński rusza w Polskę na konwencje okręgowe. Dziś odwiedzi woj. łódzkie, jutro Wielkopolskę. Będą to w sumie cztery spotkania z wyborcami, w których weźmie udział lider Zjednoczonej Prawicy.

Jarosław Kaczyński chce odwiedzić każdy okręg wyborczy w Polsce. Pod koniec tygodnia mają zostać ustalone kolejne lokalizacje.

Zastępca rzecznika PiS, Radosław Fogiel, wskazał, że podczas konwencji okręgowych partia rządząca przedstawi część swoich planów na przyszłość.

– To kolejny etap naszych spotkań z Polakami. W każdym z tych miejsc będziemy przedstawiać naszych kandydatów do parlamentu. Będziemy mówić o tym, co udało nam się zrobić przez te cztery lata i powoli o naszych planach. Oczywiście, całość tych planów przedstawimy już niedługo, ale to nie znaczy, że pewnych kwestii nie poruszymy już teraz – zaznaczył Radosław Fogiel.

Objazd po Polsce kandydaci PiS do jesiennych wyborów parlamentarnych rozpoczęli już w ubiegłym tygodniu. Premier Mateusz Morawiecki odwiedził kilka miejscowości na Mazowszu. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Wybierzemy na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl