fot. PAP/Paweł Supernak

#PolskaJestJedna – w całej Polsce trwają spotkania polityków PiS z mieszkańcami

W całej Polsce dziś i jutro odbędą się kolejne spotkania z udziałem polityków Prawa i Sprawiedliwości. To kontynuacja ogłoszonego w kwietniu przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego objazdu po kraju.

Z wyborcami będą rozmawiać m.in.: marszałkowie Sejmu i Senatu – Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, wicepremier Beata Szydło oraz posłowie i europosłowie.

Jeździmy po Polsce by wsłuchiwać się w głos wyborców, jak oceniają dwa lata rządów Zjednoczonej Prawicy – podkreślił poseł Sylwester Tułajew. Kandydat PiS na prezydenta Lublina dodał, że spotkania z Polakami to też możliwość przedstawienia propozycji do zrealizowania w przyszłości.

Niestety, tych problemów do rozwiązania jest jeszcze bardzo dużo. Chociażby sprawa służby zdrowia, wielokrotnie podnoszona przez Polaków, ale także sprawy remontów i modernizacji dróg powiatowych i gminnych, to jest bardzo ważna sprawa. Dlatego właśnie pokazujemy, już w „piątce Morawieckiego”, że stworzenie funduszu drogowego to jeden z głównych postulatów. To kolejne wsparcie dla tych wielkich problemów, które są w Polsce gminnej i powiatowej – akcentował kandydat na prezydenta Lublina.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń z udziałem polityków ugrupowania znajduje się na stronie internetowej partii [zobacz].

RIRM

drukuj