Politycy, dziennikarze, naukowcy i nie tylko na Twitterze o #29latRM. A. Sobecka: Nasze Radio Maryja od 29 lat zawsze w służbie Bogu i Ojczyźnie. Zawsze w obronie człowieka i chrześcijańskiej cywilizacji

Nasze Radio Maryja od 29 lat zawsze w służbie Bogu i Ojczyźnie. Zawsze w obronie człowieka i chrześcijańskiej cywilizacji. Życzę samego dobra i wielu sukcesów na kolejne lata. Niech Wam Pan Bóg Błogosławi! – napisała na portalu społecznościowym (Twitter) Anna Sobecka, była poseł Prawa i Sprawiedliwości, z okazji 29. rocznicy Radia Maryja.

Z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja wielu polityków, dziennikarzy oraz publicystów a także ludzi nauki za pośrednictwem Twittera kieruje życzenia i ciepłe słowa do toruńskiej rozgłośni.

 

„Dziękuję Ci Panie Boże, że jest Radio Maryja” – napisał prof. Sławomir Cenckiewicz, członek Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej.

„Słucham Radia Maryja, wspieram naszą katolicką rozgłośnię i jej działalność. Szczęść Boże na dalsze lata w służbie ludziom i Kościołowi” – napisała Joanna Borowiak, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

 

„Nasze Radio Maryja od 29 lat zawsze w służbie Bogu i Ojczyźnie. Zawsze w obronie człowieka i chrześcijańskiej cywilizacji. Życzę samego dobra i wielu sukcesów na kolejne lata. Niech Wam Pan Bóg Błogosławi!” – napisała Anna Sobecka, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

 

„Radio Maryja jest dowodem na to, że żywe społeczeństwo obywatelskie wydaje trwałe owoce wbrew atakom mainstreamu, o ile ktoś odpowie na żywą potrzebę. Taką palącą potrzebą jest istnienie mediów profesjonalnego warsztatu, odważnych, na poziomie, z szacunkiem dla Polski, dziękuję” – zaznaczył Jerzy Kwaśniewski, prezes Fundacji Ordo Iuris.

„Mimo pandemii pamiętamy i świętujemy 29 lat Radia Maryja. Bóg zapłać za to dzieło. Dziś cała Rodzina Radia Maryja modli się także o ustanie koronawirusa. Chwała Polsce katolickiej” – napisał Hubert Grzegorczyk.

 

„29 urodziny obchodzi jedyna obecnie, pod kątem serwisów informacyjnych, merytoryczna stacja TV w Polsce. Reszta śpi w nogach goniąc za sensacją” – podkreślił Rafał Otoka Frąckiewicz.

radiomaryja.pl

drukuj