fot. Monika Bilska

O. D. Paszyński CSsR: Chciałbym podziękować wszystkim aktywnie zaangażowanym w te wspaniałe dzieła Radia Maryja za to, że budzicie serca ludzi do bojaźni Bożej

Bojaźń Boża sprawia, że człowiek czuje się bezpieczny w obecności Boga. Chciałbym podziękować wszystkim aktywnie zaangażowanym w te wspaniałe dzieła (Radia Maryja – przyp. red.) za to, że budzicie serca ludzi do bojaźni Bożej; że zapraszacie ludzi do tego, by się nie lękali; by ufając Bogu, właściwie kroczyli przez życie – podkreślał o. Dariusz Paszyński CSsR, wikariusz prowincjała Warszawskiej Prowincji Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela, z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

o. Dariusz Paszyński CSsR podziękował Radiu Maryja za 29 lat posługi i zaangażowanie w różnego rodzaju działania. Nawiązał przy tym do słów Benedykta XVI: „Kto boi się Boga, nie lęka się”.

– Bojaźń Boża sprawia, że człowiek czuje się bezpieczny w obecności Boga. Człowiek, który boi się Boga, jest przekonany, że jest w Jego rękach; że ostatnie słowo nie należy do zła czy do czegoś nieracjonalnego, ale właśnie do Boga, który jest Panem życia i świata. Dlatego chciałbym, w imieniu Ojca Prowincjała, życzyć wam wszystkim bojaźni Bożej, dzięki której nie lękamy się i możemy dalej iść i z odwagą realizować swoje powołania życiowe, które otrzymaliśmy od Boga. Umacniając więź z Panem Jezusem, stajemy się mocni do tego, by pokonywać różnego rodzaju lęki – podkreślał o. Dariusz Paszyński CSsR.

– Chciałbym podziękować wszystkim aktywnie zaangażowanym w te wspaniałe dzieła (Radia Maryja – przyp. red.) za to, że budzicie serca ludzi do bojaźni Bożej; że zapraszacie ludzi do tego, by się nie lękali; by ufając Bogu, właściwie kroczyli przez życie. Bardzo gorąco dziękuję – podsumował redemptorysta.   

radiomaryja.pl

drukuj