Duchowni na Twitterze o #29latRM. Ks. bp I. Dec: Łączę się w dziękczynieniu Bogu za Radio Maryja, za ten wielki dar dla Kościoła i Ojczyzny

W dniu świętowania 29. rocznicy powstania Radia Maryja serdecznie pozdrawiam z Torunia całą Rodzinę Radia Maryja i wszystkich słuchaczy tego Radia. Łączę się w dziękczynieniu Bogu za ten wielki dar dla Kościoła i Ojczyzny – napisał na portalu społecznościowym (Twitter) ks. bp Ignacy Dec z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja.  

Z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja wielu księży biskupów i duchownych za pośrednictwem Twittera kieruje życzenia i ciepłe słowa do toruńskiej rozgłośni.

W Toruniu odbyły się dziś obchody 29. rocznicy powstania Radia Maryja. Głównym punktem wydarzenia była Eucharystia pod przewodnictwem ks. abp. Andrzeja Dzięgi, metropolity szczecińsko-kamieńskiego. Uroczystość transmitowały TV Trwam i Radio Maryja. [czytaj więcej]

„W dniu świętowania 29. rocznicy powstania Radia Maryja serdecznie pozdrawiam z Torunia całą Rodzinę Radia Maryja i wszystkich słuchaczy tego Radia. Łączę się w dziękczynieniu Bogu za ten wielki dar dla Kościoła i Ojczyzny” – napisał ks. bp Ignacy Dec.

„Serdeczne podziękowanie dla Radia Maryja za to, że rozmodliło Polaków w kraju i za granicą” – napisał ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

„Dziękuję Radiu Maryja za to, że jesteście! Dziękuję, że tworzycie ważną przestrzeń duchowej formacji dla wielu ludzi, w tym dla chorych i starszych. Dzięki również za rzetelne i fachowo przekazywane informacje” – podkreślił ks. Tomasz Jarosz.  

https://twitter.com/Tomasz1989/status/1335259178970058753

„Całej wspólnocie tworzącej Radio Maryja serdeczne życzenia z okazji 29 lat Radia Maryja. Jedyna ogólnopolska katolicka rozgłośnia radiowa wchodzi w dojrzały wiek. Wszelkiego dobra na dalsze lata. Niech Bóg Wam błogosławi” – napisał ks. Jarek Raczak.

https://twitter.com/ks_jarek/status/1335134299528581121

https://twitter.com/CSsR_PL/status/1335173756092878851

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl