fot. Robert Sobkowicz/Nasz Dziennik

Wicemarszałek Sejmu R. Terlecki z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja: Bóg zapłać za umacnianie nas w wierze, nadziei i miłości

W związku z 29. rocznicą powstania Radia Maryja Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu, skierował list do o Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja.

Z okazji 29. rocznicy istnienia Radia Maryja Ryszard Terlecki wystosował list do ojca Tadeusza Rydzyka CSsR, ojców redemptorystów oraz wszystkich współtworzących toruńską rozgłośnię.

„29. rocznica  powstania Radia Maryja to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności Czcigodnemu Ojcu, ojcom redemptorystom i współpracownikom za kolejny rok wytrwałej posługi apostolskiej wobec naszej wspólnoty narodowej,  za codzienną modlitwę, za obronę wartości katolickich i polskiej tradycji” – napisał Ryszard Terlecki.

Polityk w imieniu wszystkich posłów i senatorów Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, podziękował tworzącym Radio Maryja za ich pracę oraz zapewnił o dalszej modlitwie.

„Wraz z całą Rodziną Radia Maryja mówimy: Bóg zapłać, za umacnianie nas w wierze nadziei i miłości” – wskazał wicemarszałek Sejmu.

Szef klubu PiS złożył także życzenia na dalsze lata działalności Radia Maryja oraz dzieł przy nim powstałych.

„Życzymy dalszego rozwoju wszystkich dzieł powstałych przy Radiu Maryja i zapewniamy o naszej życzliwej pamięci” – szef klubu PiS.

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl