pixabay.com

Prezydent Torunia w liście z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja: Życzę, abyście wciąż byli znakiem mądrości i wzrastania ku dobru na polskiej ziemi

Prezydent miasta Torunia Michał Zaleski wystosował list z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja, w którym złożył życzenia Ojcu Dyrektorowi Tadeuszowi Rydzykowi oraz wszystkim pracownikom i Rodzinie Radia Maryja.

Podziękował także za rozwój duchowy, religijny, intelektualny i społeczny kolejnych pokoleń oraz za inicjatywy sprzyjające jedności Polaków. „Życzę, (…) abyście wciąż byli znakiem mądrości i wzrastania ku dobru na polskiej ziemi” – napisał prezydent.

 

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl