PiS zapowiedział kolejny objazd kraju

Politycy PiS ruszają w Polskę. Mają odwiedzić każdy powiat. Spotkania, jak zapowiadają, będą odbywać się regularnie, także po wyborach samorządowych.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, tak jak wszyscy posłowie i senatorowie, spotka się z mieszkańcami Wielkopolski i województwa lubuskiego.

Wydarzeniom przyświeca hasło, które będzie towarzyszyć Prawu i Sprawiedliwości w kampanii przed wyborami samorządowymi: „Słuchać Polaków, zmieniać Polskę”.

Spotkania będą poświęcone obecnej sytuacji w kraju – mówi wiceprezes PiS poseł Beata Szydło.

Będziemy na tych spotkaniach przypominali audyt na temat sytuacji i stanu państwa. Teraz jest to szczególnie ważne, ponieważ poprzedni premier Donald Tusk wyjechał do Brukseli i zostawił w Polsce bałagan oraz niezałatwione sprawy. Tak naprawdę wyjechał bez jakiegokolwiek podsumowania swoich siedmiu lat rządów, a nowa pani premier próbuje stworzyć wrażenie, jak gdyby otwierała wszystko od początku i rozpoczynała jakąś nową epokę – a to nieprawda. Jest to kontynuacja poprzednich rządów Platformy i PSL-u, załatwiania swoich spraw partyjnych, politycznych, zamiatania spraw pod dywan, czyli taśmy prawdy. Niewyjaśniona afera taśmowa – o tym będziemy właśnie na tych spotkaniach mówili – powiedziała poseł Beata Szydło.

Posłowie partii odwiedzili wszystkie powiaty także w ubiegłym roku. Wynikiem objazdu był program PiS, stworzony na podstawie spotkań i rozmów z obywatelami. Został on przyjęty na początku tego roku na kongresie klubu.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl