fot. pixabay.com

Niedziela będzie słoneczna

Niedziela zapowiada się słonecznie – powiedziała Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz IMGW-PIB. Dodała, że temperatura maksymalna wyniesie od 19 do 23 stopni Celsjusza.

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB w niedzielę Polska będzie pod wpływem wyżu z centrami w rejonie Wysp Brytyjskich i nad północną Ukrainą. Z zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarne – morskie.

„Będzie bardzo pogodnie. Na południu bezchmurnie, a na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 19 stopni Celsjusza na północnym wschodzie i w Dolinach Karpackich do 23 stopni C. na zachodzie. Nad morzem będzie nieco chłodniej około 16-19 stopni C. Wiatr na ogół słaby, zmienny” – powiedziała Dorota Pacocha z IMGW-PIB.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl