fot. Tomasz Strąg

Min. J. Brudziński: Fałszywe alarmy, także w cyberprzestrzeni, to problem współczesnego świata

Fałszywe alarmy, także w cyberprzestrzeni, to problem współczesnego świata – napisał w czwartek na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński. Podkreślił, że przestępcy nie pozostaną anonimowi.

„Fałszywe alarmy, także w cyberprzestrzeni, to problem współczesnego świata. Zapewniam, że polska policja dokłada wszelkich starań, aby ci, którzy od kilku dni rozsyłają (wczoraj urzędy wojewódzkie) tego typu maile, ponieśli za to odpowiedzialność. Przestępcy nie pozostaną anonimowi” – napisał Joachim Brudziński na Twitterze.

Odniósł się w ten sposób do e-maili z pogróżkami, które w czwartek dotarły do biur regionalnych Platformy Obywatelskiej.

Wiadomości o treści: „Dzisiaj siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze, płońcie ogniem piekielnym. Bomba cyka…” otrzymały biura PO w Poznaniu, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie i w Katowicach.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl