fot. twitter.com

Politycy PiS-u ruszają w Polskę 

Mają odwiedzić nie tylko każdą gminę, ale i sołectwa – powiedział europoseł Joachim Brudziński, szef sztabu wyborczego PiS-u. Politycy partii rządzącej zaprezentowali hasło oraz bilbord „Dobry czas dla Polski”. Ma on towarzyszyć politykom PiS-u w trakcie kampanii wyborczej.

Już od najbliższego weekendu objazd po kraju rozpocznie prezes PiS-u Jarosław Kaczyński. Lider Zjednoczonej Prawicy ma odwiedzić wszystkie okręgi wyborcze. W tym tygodniu spotkania z Polakami rozpocznie także premier Mateusz Morawiecki.

Chcemy spotykać się z wyborcami w każdej gminie, a nawet w każdym sołectwie. Nasi kandydaci mają obowiązek spotykania się, rozmawiania z Polakami. Również my, jako sztabowcy, zaczynamy akcję kampanijną od dzisiaj. Rozpoczynamy akcję zbierania podpisów. Chcemy zebrać je jak najszybciej i zarejestrować listy, tak aby nasi kandydaci mogli rozpocząć formalnie kampanię – mówił europoseł Joachim Brudziński.

Polityk powiedział, że na początku września odbędzie się kongres programowy PiS-u.

Do urn wyborczych pójdziemy 13 października.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl