Kolejny tragiczny rekord Planned Parenthood. Amerykańska organizacja uśmierciła 392 715 nienarodzonych dzieci w 2023 roku

Raport Planned Parenthood za 2023 r. przedstawia kolejny niechlubny rekord, jeśli chodzi o zabijanie nienarodzonych dzieci. Amerykańska organizacja uśmierciła 392 715 dzieci w okresie prenatalnym. To o 5 proc. więcej niż w latach poprzednich. Każdego dnia zabijano ponad 1075 nienarodzonych dzieci, a każdej godziny pozbawiano życia 44 poczętych dzieci.

Planned Parenthood reklamuje się jako firma, która zajmuje się jedynie opieką zdrowotną kobiet. Jest to przeważające, gdyż dane jednoznacznie wskazują, że liczba zabijanych dzieci w tej organizacji jest wyższa od każdego ludobójstwa w historii.

Mimo amerykańskich zapewnień liczba zabijanych nienarodzonych dzieci w USA nieustannie rośnie. Z danych proaborcyjnego Instytutu Guttmachera wynika, że w 2023 r. w całych Stanach Zjednoczonych zabito 930 160 dzieci. Zatem z informacji można wywnioskować, że Planned Parenthood zabija 42 proc. wszystkich abortowanych dzieci w USA.

Life News/hil.org.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl