fot. PAP

Kolejny skandal związany z wiecem Komorowskiego

Kolejny skandal związany z wiecem ubiegającego się o reelekcje prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jeden z portali ujawnił, że burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego skorzystał ze specjalnego systemu SISMS, aby poinformować mieszkańców o wiecu kandydata Platformy Obywatelskiej. 

Sprawa jest o tyle zaskakująca, że system ten był stworzony w celu ostrzegania mieszkańców przed zagrożeniami.

Poseł Andrzej Romanek z Solidarnej Polski powiedział, że Platformie Obywatelskiej spada poparcie, a partia chwyta się wszystkich sposobów, nawet tych z PRL-u.

– To pokazuje, że ludzie nie chcą przychodzić na spotkania z panem prezydentem Bronisławem Komorowskim. Oceniają negatywnie jego ostatnie niespełna pięć lat prezydentury. Przypomina mi to odległe czasy, kiedy przyjeżdżał pierwszy sekretarz partii i zganiano ludzi po to, żeby tworzyć sztuczny tłum i robić wrażenie, że jest poparcie. Niestety prawda jest taka, że pan prezydent Bronisław Komorowski i jego sztab dwoi się i troi, żeby w mediach mainstreamowych pokazać, że ma rzekome poparcie polityczne, że jest to dobry kandydat na prezydenta. Prawda jest taka, że ludzie, którzy oceniają prezydenturę Bronisława Komorowskiego odwracają się od niego – podkreślił Andrzej Romanek.

Wcześniej, wyszło na jaw, że sztab prezydenta sprowadził na wiec Komorowskiego dzieci ze szkół i przedszkoli. W rękach uczniowie trzymali transparenty z hasłami poparcia dla kandydata PO. WIĘCEJ 

RIRM

drukuj