fot. PAP/Jakub Kamiński

Kandydaci PiS do PE z Warszawy ruszyli z dwudniowym objazdem „PiSbusem”

Kandydaci PiS do PE z okręgu warszawskiego rozpoczęli we wtorek rano objazd „PiSbusem” po Warszawie. To szczególne wybory; obywatele powinni wziąć w nich udział, aby wytyczyć dobrą drogę dla Polski – podkreślił europoseł, „jedynka” na warszawskiej liście PiS do PE Jacek Saryusz-Wolski.

Kandydaci PiS jeżdżąc po swoim okręgu, będę przekonywać, że wybory do PE są istotne oraz będą zachęcać do wzięcia w nich udziału.

Jacek Saryusz-Wolski mówił podczas porannej konferencji prasowej na warszawskim bazarze Wolumen, że „Polska chce być równo traktowana i chce żeby jej interesy były reprezentowane i respektowane w UE”.

Jak wskazał kandydat PiS, dlatego właśnie udział w tych wyborach tak ważny, aby – jak mówił – „iść do UE i bronić tych praw”.

„Obywatele powinni pójść do wyborów i wytyczyć dobrą drogę dla Polski” – zaznaczył Jacek Saryusz-Wolski.

Saryusz-Wolski stwierdził, że stawką wyborów do europarlamentu jest pozycja Polski i polskich spraw na najbliższe pięć lat.

„Dzisiaj decydujemy o kursie Europy i o losach rodzących się dzieci” – powiedział kandydat PiS.

Ocenił również, że Unia jest obecnie nękana „kilkoma kryzysami” i „wymaga naprawy”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl