Politycy PiS spotkają się dziś z Polakami w ośmiu województwach

Politycy Prawa i Sprawiedliwości będą kontynuować dziś spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą w sumie osiem województw – wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki odwiedzi Podkarpacie, a minister edukacji Anna Zalewska – woj. podlaskie.

Ryszard Terlecki podczas pobytu w woj. podkarpackim odwiedzi Rymanów-Zdrój (o godz. 13.00), a o godz. 17.00 ma się spotkać z mieszkańcami Przysieki.

Na Podkarpaciu przebywał będzie też poseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który o godz. 13.30 spotka się z mieszkańcami miejscowości Czudec, a o godz. 16.00 Kamionki.

Z kolei minister Anna Zalewska, odwiedzając woj. podlaskie, spotka się z mieszkańcami Augustowa (godz. 17.00) oraz Suwałk (godz. 19.00).

W woj. lubelskim będzie przebywał europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk, który o godz. 15.00 spotka się z mieszkańcami Opola Lubelskiego, a od godz. 18.00 złoży wizytę w Puławach.

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz złoży wizytę w woj. lubuskim – o godz. 12.00 odwiedzi Strzelce Krajeńskie, a o godz. 15.00 spotka się z mieszkańcami Witnicy.

W niedzielę aktywny będzie też inny poseł PiS – Marcin Horała, który odwiedzi woj. opolskie. O godz. 10.00 spotka się z mieszkańcami Byczyny, a o 14.30 – Domaszowic.

Z wyborcami w czasie najbliższej niedzieli spotkać mają się także inni parlamentarzyści PiS: Jan Krzysztof Ardanowski (woj. łódzkie), Anita Czerwińska (woj. małopolskie), Łukasz Schreiber (woj. wielkopolskie).

Spotkania to część – zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy – objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

„My dzisiaj coś zaczynamy – zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami” – mówił wówczas w Warszawie lider PiS.

PAP/RIRM

drukuj