J. Kaczyński: mamy program dla samorządów, przygotowany w dialogu

Mamy program dla samorządów, który jest przygotowany w dialogu; jest on związany z rzeczywistością, ma charakter praktyczny, nie opiera się na rzeczywistości wymyślonej, trzymamy się faktów – mówił dziś we Wrocławiu prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

We Wrocławiu odbywa się dziś pierwsza konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński mówił, że każde wybory – także te samorządowe – są konkurencją ludzi i programów.

„My mamy program dla samorządów. To jest program przygotowany w dialogu – odbyliśmy setki, naprawdę setki spotkań, w całym kraju, rozmawialiśmy z różnymi ludźmi i z tej rozmowy – ale także z konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin – powstał nasz program” – mówił prezes PiS.

Jak podkreślił, program PiS „związany jest z rzeczywistością, ma charakter praktyczny, nie opiera się na żadnej rzeczywistości wymyślonej, na czymś, czego nie ma”.

„Trzymamy się faktów, chodzimy po ziemi” – powiedział.

Zaznaczył, że program jego partii ma charakter ogólnopolski, ale jest również podzielony na wiele programów lokalnych, dla małych ojczyzn. „Jednocześnie jest to program spójny” – zapewnił prezes Kaczyński.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl