Premier: opozycja chce likwidacji posterunków policji, urzędów wojewódzkich i rozbicia dzielnicowego

Cechą wspólną programów PiS jest plus – znak dodawania, łączenia i synergii. Opozycja chce go zmienić na minus – chce likwidacji posterunków policji, urzędów wojewódzkich i rozbicia dzielnicowego Polski – napisał w sobotę na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

W Warszawie trwa dziś pierwsza wspólna konwencja wyborcza Platformy i Nowoczesnej, która zainaugurowała kampanię Koalicji Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Podczas konwencji szef PO Grzegorz Schetyna przedstawił sześć propozycji KO na wybory samorządowe. Są wśród nich: przyjazna i nowoczesna szkoła, darmowy bilet dla dzieci i młodzieży, Polska bez smogu, pomoc seniorom, projekty infrastrukturalne m.in. kontynuacja programu „schetynówek” oraz jeden gospodarz w regionie – samorządowy.

Do konwencji PO odniósł się na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, który napisał: „Cechą wspólną programów @pisorgpl jest plus – znak dodawania, łączenia, synergii. Opozycja chce go zmienić na minus – likwidacja posterunków policji, urzędów wojewódzkich, zwijanie torów – albo znak podziału – powrót do rozbicia dzielnicowego Polski. My łączymy, nie dzielimy!”.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl